ششمین دوره مسابقات رهگیری هوایی پایان یافت  چاپ

تاریخ : شنبه 7 مرداد 1396 در ساعت 21:54
با معرفی نفرات برتر:

ششمین دوره مسابقات رهگیری هوایی و مدیریت آنی صحنه افسران کنترل و شکاری در منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

 به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در این مراسم سرهنگ علی خلیل آبادی رئیس هئیت داوران گفت : خداوند را شاکریم که آموزش ها در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) دارای پیشرفت و جهشی بی نظیر بوده است به صورتی که سطح مسابقات و رقابت این دوره از مسابقات بسیار بالا بود و رقابت بین شرکت کنندگان بسیار فشرده و نزدیک به هم بود و در این دوره از مسابقات نسبت به سنوات گذشته دارای سناریوهای بیشتر و تعداد رهگیری های بالاتری بودیم به طوری که رشدی فزاینده نسبت به دوره های قبل داشتیم .

در بخش دیگری از مراسم امیر سرتیپ دوم بیژن ساعدی فرمانده منطقه پدافند هوایی غرب کشور گفت : فرماندهان مناطق استقبال بسیار خوبی از مسابقات داشتند و شرکت کنندگان نیز با انگیزه ای عالی و از لحاظ علمی آموزشی در سطح بالایی در این دوره از مسابقات شرکت کردند و تمام تلاش خود برای کسب عناوین برتر نمودند و منطقه پدافند هوایی سوباشی نیز تمام سعی خود را نود که میزبان خوبی برای این عزیزان باشد .
در ادامه این مراسم سرهنگ محمدرضا علیان نژاد معاون تربیت و آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) طی سخنانی اظهار کرد: باید آموزش تبدیل به تربیت شود و کسانی که امروز حضور دارند افرادی حرفه ای هستند که با یکدیگر به رقابت می پردازند، آموزش باید تبدیل به مهارت محوری شود.
 وی در ادامه درباره برنامه های معاونت تربیت و آموزش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) تصریح کرد: تا پایان امسال در پنج حوزه تخصصی مسابقات انجام خواهد گرفت و امسال برای اولین بار در فرماندهی اطلاعات و شناسایی نیز مسابقه برگزار که از آن استقبال خوبی شد و نتایج بسیار خوبی نیز بدست آمد.
 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.